Модельный ряд Volkswagen

Отзыв о Volkswagen T-Roc 2021 года

Автомобиль: Volkswagen T-Roc 2021 г.в., внедорожник, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Передний привод , двигатель - 1.5 turbo бензин
Автор: nkdrive (Украина, Киев)   01.04.2022
Расход в городе: 9.5 л/100км, по трассе: 7.2 л/100км, средний: 0.0 л/100км

Вибирала авто для міста, тому в пріорітеті був бензин і компактність. З того що дивилась: Opel Mokka класна машинка, але позаду мало місця + немає підлокітника, і маленький багажник, Ford Puma - класна приборка але знову багажник і дуже жорстка ходова, їдеш як на табуретці, тестдрайвила його у місті на бруківці)). Masda CX-30 були у наявності тільки топові комплектації поза бюджетом, Skoda Karoq - небуло у наявності + чекати приблизно 9 місяців, VW T-Roc - тестрайвила на трасі (моя помилка), авто більш менш сподобалось, але ціна трохи виходила за бюджет (якщо врахувати постановку на облік + каско) Взяла паузу подумати + моніторила ще якісь моделі і знайшла VW T-Roc 2021 вже на номерах від дилера з пробігом декілька тис км, + ціна теж зіграла свою роль, вирішили таки брати T-Roc.

Емоції від практично нового авто вже вляглись, тому що можу сказати, авто скорше подобається ніж ні, але є деякі мінуси які псують картину.

- Високий розхід, їзжу 90% часу по місту - середній розхід 9.5 л - як для 1.5 двигуна це забагато.
- Жорстка підвіска - по бруківці їдеш наче на човні у шторм
- Пластик у салоні жорсткий і виглядає дуже дешево.
- Шумка ніяка.
- Глючить вай фай у мультимедійці - писала у саппорт - тишина (їхати із цим до дилера не має ні часу ні бажання).
- Дилерське облуговування дно, приїхала з деякими проблемами із стар стопом - одразу попередили що гарантія де діє бо війна, причому тут війна до гарантійного обслуговування, написала їм у центральний офіс - тишина.
- Коробка підтуплює.

За ту ціну яку я її купила в загальному про покупку не шкодую, але якщо брати в салоні то ціна завищена, плюс не бачу змісту переплачувати за такий гарантійний сервіс.

У авто є і плюси...

Непогана комплектація з парктроніками (перед\зад), адаптивний круїз (на трасі дуже допомагає), підігрів руля і сиділь, роздільний клімат, доволі динамічний двигун (принаймні у місті), автохолд, авто досить компактне і це плюс для парковки, можна запаркуватись фактично всюди.

Плюсы автомобиля: Комлектація, компактність, зовнішній вигляд.

Минусы автомобиля: Розхід, підвіска, шумка.

Совет покупателю: Обовязково поїздіть по поганим дорогам або бруківці і перевірте чи підходить вам ходова.

Kostinus

Если не секрет, во сколько он Вам обошелся?

Тест-драйв Volkswagen T-Roc: Volkswagen T-Roc – имидж и прагматизм в одном лице
Volkswagen T-Roc – имидж и прагматизм в одном лице

Это T-Roc - кроссовер от Volkswagen. Он крупнее модели T-Cross, но меньше, чем Tiguan. Скажу честно, когда я услышал, что этот автомобиль приехал в Украину, я не очень торопился брать его на тест. Все дело в том, что за марку Volkswagen обычно просят немало денег, поэтому я не хотел, чтобы вышел не тест, а какой-то ролик-оправдание.

Продажа б/у Volkswagen

Volkswagen Golf 2017 Volkswagen Golf 12.900$ 2017 275.000 км